BAŞKANIN MESAJI

30 yılı aşan deneyim ve tecrübenin eseri olan MEVA İNŞAAT A.Ş. yi bugünlere getiren en önemli düstur , dürüstlük, vefa ve çalışmak olarak sıralanabilir. Bizim hikayemiz, Anadolu nun göbeğinde Selçuklunun başkenti Sivas’ta başlamıştır. O dönemde çıraklık, kalfalık ve ustalık ile devam eden elektrikçilik mesleğimizle birlikte 1990 lı yılların başında inşaat sektörüne adım attık. Geçen süre zarfında yaklaşık 26 yıllık inşaat ve yapı sektörü tecrübesi ile ülkemize ve milletimize huzurlu konforlu yaşam alanları oluşturmaya devam ediyoruz.

 

Biz MEVA ailesi olarak müşteri memnuniyetini her ne pahasına olursa olsun sağlamayı kendine şiar edinmiş bir firmayız. Bununla birlikte katılımcı yönetim anlayışı ve biz olma anlayışı ile insan kaynağına önem veriyoruz. Bizim için para biriktirmek değil, insan biriktirmek daha önemlidir.

Bornovanın yeni cazibe merkezlerinden Çamdibi'nde inşa edilen Kent Bornova, Çamdibi Konutları, Paprat Konutları ve ( Menemen - Ulukent'te inşa ediliyor. ) Mevakent Konutlarını hayata geçiren firmamız 2015'i bir önceki yıla göre daha hareketli tamamlamıştır. Biz MEVA GAYRİMENKUL olarak hem iş hacmi hem de çalışan sayısı olarak 2015’de ciddi bir büyüme yaşadık. "Hedeflerimizle yeni döneme kilitlenmiş durumdayız. Bu yıl teslim edeceğimiz projelerin yanısıra 4 adet yeni projemizin detaylarıyla ilgileneceğimiz bir yıl olacak. 2016 yılında da kalite ve güvencemizden ödün vermeden, gelenekselleşen iş yaklaşımlarımız doğrultusunda yeni yatırımlarımız, faaliyetlerimiz ve 2016 yılı için bölgesel çalışmalarımız devam edecektir. Yıl içerisinde sözleşme aşamasına gelecek birkaç projeden söz edilebilir’İnşaat firmalarının artık dünyadaki rakipleriyle yarışır konuma geldiği bir dönemdeyiz. 2016 yılında da özellikle modern cizgilerin olduğu projelerimizin sayısının fazla olmasından dolayı bulunduğumuz bölgelere MEVAPORT İNŞAATIN cizgilerini fazlası ile yansıtmayı hedefliyoruz. Her firmanın doğru şehirleşmeye özen göstermesi gerekli. Önümüzdeki dönemlerde hayata geçirilecek yapıların mutlaka şehirleşmeye dikkat edilerek yapılması gerekiyor."
 

2016 yılının İzmir ve Ülkemiz için hayırlı olmasını temenni ediyoruz.

 

Yönetim Kurulu Başkanı
Bilal HAZIRBULAN