Kampanya Basın
Bülteni

Kampanya Basın Bülteni

Mevaport inşaat’da proje bitmeden satışlar bitiyor

30 yılı aşan tecrübe ile gayrimenkul sektöründe hizmet verdiklerini belirten mevaport inşaat genel müdürü zekeriya hazırbulan “bugüne kadar bornova bölgesinden konut yatırımı yapan tüketiciler hem kârlı bir yatırıma hemde kaliteli bir kent yaşamına sahip olduklarını gördüler. Şehrin merkezinde çamdibi, altındağ ve yeşilova bölgelerinde yaptığımız tüm projelerimizde inşaat bitmeden satışlarımızın bitmesi yatırımcıların ve bölge halkının bize olan güveni ile sağlanmaktadır, bu güven bize daha çok çalışma azmi kazandırıyor” dedi.

Yepyeni ve sıradışı avantajlar
Kişiye özel ödeme planı hazırlamanın bir adım ötesine geçen mevaport inşaat yepyeni ve sıradışı avantajları birarada sunuyor, takas kampanyası bunların en dikkat çekicisi. Talepler çok yoğun, araba yada eski evlerini peşinat olarak verebileceğini öğrenen vatandaşlar satış ofislerine gelerek en uygun daireyi en uygun avantaj ile alabiliyor. İndirim kampanyası ailelerimiz için büyük kolaylık ayrıca kredi kampanyasında 0,98 kredi oranı ve 120 ay vade bulunuyor. Avantajların en eskisi ve alışık olduğumuz kira desteği kampanyasıda bulunuyor.
Net %15 indirim üstelik 0,98 kredi oranı
Nitelikli konut ihtiyacının en yoğun olduğu bölgenin izmir olduğunu ayrıca bölge halkının yaşam alanlarında büyük değişime ihtiyaç duyduğunu belirten z. Hazırbulan “izmir büyük bir değişim yaşıyor, ulusal ve hatta uluslarası yatırımcılar izmir’e yatırım yapmaya başladı. Bu ilginin kent kimliğine katkısında mevaport ailesi olarak görevimiz bölge halkımıza öncelik tanımak. Büyük bir indirim kampanyası başlatıyoruz daire almak isteyen vatandaşlarımız %15 indirim ile konut sahibi olabiliyor.” Dedi.
Önceliğimiz izmir
Mevaport inşaat nitelikli konutları, ofisleri, dükkanları yani yeni yaşam alanları ile izmir’e dinamizm ve yatırımcılara kazanç sağlıyor. 30. Hizmet yılını kutlayan mevaport ailesi hizmet verdiği tüm sektörlerde istihdama ve yatırıma devam ediyor. Son 4 yılda izmir’e 300 milyon tl’ye yakın yatırım yaptıklarını belirten mevaport inşaat genel müdürü z. Hazırbulan “önceliğimiz izmir, önceliğimiz türkiye”dedi. Yeni projeler ile yatırımcılarına kazandırmaya devam edeceğinin sinyallerini veriyor.
Meva Port

Benzer Haberler

2023 Mevaport. © Tüm Hakları Saklıdır

Build By Katre Project