Mevaport
MevaPort

Kurumsal

Meva Port

Başkanın Mesajı

30 yılı aşan deneyim ve tecrübenin eseri olan MEVA İNŞAAT A.Ş.’ni bugünlere getiren en önemli düstur, dürüstlük, vefa ve çalışmak olarak sıralanabilir. Bizim hikâyemiz, Anadolu’nun göbeğinde Selçuklunun başkenti Sivas’ta başlamıştır. O dönemde çıraklık, kalfalık ve ustalık ile devam eden elektrikçilik mesleğimizle birlikte 1990’lı yılların başında inşaat sektörüne adım attık. Geçen süre zarfında inşaat ve yapı sektörü tecrübesi ile ülkemize ve milletimize huzurlu konforlu yaşam alanları oluşturmaya devam ediyoruz.

Bilal HAZIRBULAN

Yönetim Kurulu Başkanı

Meva Port

Hakkımızda

İzmir'in en gözde ve gelişmekte olan Çamdibi, Menemen, Bornova ve Güzelbahçe semtlerindeki modern projeleri ile faaliyetini sürdürmektedir. Ayrıntılara gösterdiği özen ile müşterilerine özel imkanlar sunan Meva İnşaat, İzmir'in en kıymetli semtlerinde teknolojinin tüm imkanlarını kullanıp, iş güvenliği prensibinden ödün vermeyerek farkını hissettirmektedir. Tamamlanan 180 bin m2'lik toplam projeleri, devam eden toplam 101 bin m2'lik yeni projeleri ve gelecek 5 yılda planlanan toplam 322 bin m2'lik benzersiz yeni projeleriyle sektördeki yükselişini devam ettirmektedir.

Meva Port

Vizyonumuz

Müşteri odaklı bir yaklaşımla öncelikle İzmir’de, bulunduğu bölgede ve Türkiye'de hiçbir ayrıntıyı göz ardı etmeksizin, inşaat ve yapı sektöründe yer aldığımız markalarla 'lider grup' konumuna erişmektir.

Meva Port

Misyonumuz

Global standartlarda kalite, konfor ve huzurun bir arada olduğu çevreye duyarlı mekanlar üretmek; insanların yaşama hakkı olan tüm gereksinimleri barındıran konutlar üreterek, gerek istihdam için gerek ise huzurlu yuvalar için çalışmak.

Meva Port

Faaliyet Alanlarımız

Kalite, konfor ve huzurun bir arada olduğu, çevreye duyarlı konut ve iş yeri projeleri üretmek ana faaliyet alanımız içerisindedir.

Meva Port

Grup Şirketlerimiz

2023 Mevaport. © Tüm Hakları Saklıdır

Build By Katre Project